Kedves Nyolcadikosok! Tisztelt Szülők!

A Karcagi SZC Nagy László Gimnáziuma, Szakgimnáziuma, Szakközépiskolája és Kollégiuma (a kunhegyesi középiskola) az alábbi tanulmányi területekre fogad még jelentkezéseket a rendkívüli felvételi eljárás keretében:

gimnáziumi képzés:

  • 3301 négy évfolyamos, általános tantervű gimnáziumi képzés (katonai, illetve pénzügyi orientációval),

szakközépiskolai képzés (a 9-11. szakképző évfolyamokon felkészítés egy szakképesítés szakmai vizsgájára, majd a sikeres szakmai vizsga után választható az érettségi vizsgára történő 2 éves felkészítés a 12. és 13. évfolyamokon):

gépészet szakmacsoport:

  • 3306 épület- és szerkezetlakatos,
  • 3307 hegesztő,

építészet szakmacsoport:

  • 3309 festő, mázoló, tapétázó,
  • 3310 kőműves,

faipar szakmacsoport:

  • 3311 asztalos,

kereskedelem-marketing, üzleti adminisztráció szakmacsoport:

  • 3312 eladó,

vendéglátás-turisztika szakmacsoport:

  • 3313 cukrász,
  • 3314 pincér,
  • 3315 szakács.

Szeretettel várjuk a 2019. június 20-i és 21-i beiratkozásunkon (illetve előzetes egyeztetésre munkanapokon más időpontban is) azokat a leendő tanulóinkat is, akik annak ellenére, hogy a középiskolai felvételi eljárás első körében egy másik középiskolába nyertek felvételt, mégis iskolánkban szeretnék megkezdeni a gimnáziumi, vagy szakközépiskolai tanulmányaikat. A tanuló iskolánkba történt beiratkozásáról (ebben az esetben) hivatalosan értesítjük azt az iskolát, amely a tanulót a felvételi eljárás első körében felvette.